Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Nabídka v oboru Audit, daně, účetnictví, pro region Jihomoravský kraj

všeobecná účetní

znalost podvoj.účetnictví,vč.sklad.hospodářství,DPH a mezd V případě zájmu volejte po-pá,8.00-15.00 hod nebo pište na uvedený email Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

VM CAR CZECH, s.r.o. Žďár nad Sázavou, Inzerováno déle jak měsíc

Šéfkuchař/ka

Požadujeme: - flexibilitu, spolehlivost, pracovitost, - praxe nutná Nabízíme: - možnost ubytování v turnusu a stravu Volné místo šéfkuchař/ka pro lokalitu Čistá.

Pavel Kuře Čistá, Inzerováno déle jak měsíc

Samostatná účetní

Znalost podvojného účetnictví, DPH a mezd. Praxe vítána, není však podmínkou, stravenky, kontakt pouze e-mailem. Volné místo samostatná účetní pro lokalitu Uherské Hradiště.

Autogejms KOMBO, s.r.o. Uherské Hradiště, Inzerováno déle jak měsíc

ÚČETNÍ

Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hod. Požadavky: - praxe 2 roky na obdobné pozici - znalost podvojného a jednoduchého účetnictví - pracovitost, spolehlivost - znalost ...

Ing. Tomáš Kutina Třebíč, Inzerováno déle jak měsíc

Účetní

Předpoklad výkonu rozsahu práce na 1 den v týdnu, případně 2 x 4h. Prvotní kontakt výhradně telefonicky!!! Volné místo účetní pro lokalitu Třebíč.

Josef Vašina Třebíč, Inzerováno déle jak měsíc

ÚČETNÍ

Praxe minimálně 2 roky, samostatná účetní, dobrá znalost účetnictví (všeobecná, finanční, mzdová). Jednání se zákazníky. Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem. Volné místo účetní pro lokalitu Jaroměřice nad Rokytnou.

JaroNet s.r.o. Jaroměřice nad Rokytnou, Inzerováno déle jak měsíc

Přípravář stavební výroby - rozpočtář

pracoviště Kroměříž - Náplň práce: příprava podkladů rozpočtů zakázek a porovnání reálných nákladů s rozpočty vůči investorům, Zajišťuje poptávky na subdodavatele a provádí výběrová řízení, rozpočty pro potřeby poptávek a výběrových řízení na ...

TEMINI Stav s.r.o. Kroměříž, Inzerováno déle jak měsíc

Účetní

Náplň práce: kompletní účetnictví, podvojné účetnictví, mzdy atd. Požadavky: kompletní znalost účetnictví. Volné místo účetní pro lokalitu Kvasice.

VÝDOZ s.r.o. Kvasice, Inzerováno déle jak měsíc

Odeslat
zpět 2 3 4 5 6 7 8 Celkem nalezeno: 113 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce v oboru Audit, daně, účetnictví,
pro region Jihomoravský kraj