Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Nabídka v oboru Administrativa a organizace, pro region Jihočeský kraj Plný úvazek

Pracujte z domova - Získejte Extra příjem

Jedná se o obchod, který můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s ...

TOP-Job Práce doma, celá ČR, odkudkoliv, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno včera

ADMINISTRATIVNÍ pracovník OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Hledáte zajímavou a zodpovědnou práci? Domluvíte se německy? Umíte to s počítačem a víte o tom, že máte skvělé komunikační dovednosti? Pak hledáme právě Vás, pošlete svůj životopis na: adela.labajova@grafton.cz

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Trhové Sviny, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ASISTENTKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ s NJ

Pro středně velkou výrobní strojírenskou společnost obsazujeme nově vzniklou pracovní pozici Asistenta/Asistentky ředitele a personálního oddělení. Jedná se o pozici s velmi pestrou náplní práce.

Grafton Recruitment s.r.o. Kaplice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

DISPEČER, České Budějovice, až 50 000 Kč

Zvládáte práci pod tlakem a umíte rychle najít vhodná řešení? Domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? A chcete být za dobře odvedenou práci náležitě zaplaceni? Pojďte pracovat na pozici Dispečer/ka.

Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉ LINKY, Písek

Rádi komunikujete s lidmi? Ovládáte práci na PC a prodeje po telefonu Vám nejsou cizí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku pro nově vznikající call centrum v Písku.

Grafton Recruitment s.r.o. Písek, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

KALKULANT, České Budějovice

Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenosti na stejné nebo podobné pracovní pozici? Dokážete plynně komunikovat v anglickém jazyce? Pak zašlete svůj životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu. Náplní Vaší práce bude:

FACILITY MANAGER, Českokrumlovsko, až 65 000 Kč

Potřebujeme zkušeného FACILITY MANAGERA! Pokud máte více jak 2 leté zkušenosti na stejné pozici, jste ti praví do našeho týmu. Náš klient hledá zkušeného VEDOUCÍHO FACILITY MANAGERA na Českokrumlovsko.

Grafton Recruitment s.r.o. Český Krumlov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

ASISTENTKA, němčina nutná

Co budete dělat?

Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této pozice proniknete do oblasti kvality a budete mít příležitost využívat jazyky v každodenní praxi. Zkušenosti z ...

REFERENT ANALYTIK, i absolventi

Nabízíme šanci pro absolventy ekonomických oborů! Významný zaměstanavatel, výrobní společnost, hledá kandidáty na pozici Referent analytik.

Grafton Recruitment s.r.o. Kaplice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

ASISTENT/KA ZAKÁZEK s NJ

Rozšiřujeme tým specialistů zakázek ve výrobní strojařské společnosti.

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉ LINKY, České Budějovice

Rádi komunikujete s lidmi? Ovládáte práci na PC a prodeje po telefonu Vám nejsou cizí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku pro nově vznikající call centrum v Českých Budějovicích.

OPERÁTOR CALL CENTRA - ZÁKAZNICKÁ LINKA, pracovní doba 8 - 16 hodin

Využijte příležitost pracovat ve stabilní společnosti na pozici Operátor call centra - zákaznická linka.

OPERÁTOR CALL CENTRA

Pro zkušené i začínající telefonní operátory nabízíme příležitost rozvíjet své schopnosti. Náplň práce: - vyřizování dotazů zákazníků - aktivní telemarketing - administrativa - práce na různorodých projektech

Další pracovní nabídky z okolí Jihočeský kraj v oboru Administrativa a organizace, které by Vás mohly zajímat...

Asistent/ka vedoucího obchodního oddělení

Administrativní práce, zpracování podkladů pro management,

HOFMEISTER s.r.o. Plzeň, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny