Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

JAK MOHU ZAPLATIT ZA INZERCI!

Platba za inzerci je velice jednoduchá, Nabídky práce podporují všechny běžné platební metody.

Platba platební kartou

Jedná se o velmi rychlí a pohodlný způsob platby za inzerci volného místa. Po zadání objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte všechny potřebné údaje. Pokud je Vaše transakce autorizována, platba proběhne okamžitě.

Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure a naše společnost nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě, vše obsluhuje pouze banka
( Raiffeisenbank a.s. ).

Při platbě kartou nezáleží u jaké banky máte vedený účet, je potřeba jen vlastnit platební kartu.

Bankovní převod

Po zadání objednávky Vám systém vygeneruje fakturu, za inzerci zaplatíte klasickým proplacením faktury z jakéhokoliv účtu na náš bankovní účet vedený u Raiffeisenbank a.s. Při platbě fakturou je důležité uvést správný variabilní symbol, který máte čitelně uvedený na faktuře, abychom platbu přiřadili k Vaší inzerci.

ePlatba přes eKonto

Tato platba je určena pro majitele účtu eKonto ( Raiffeisenbank a.s. ). Po zadání objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu, kde zadáte všechny potřebné údaje. Platba probíhá prakticky okamžitě po odeslání.

Osobní zadání a úhrada inzerce v hotovosti

Pokud preferujete osobní přístup, potom máte možnost zadat inzerci v kanceláři naší společnosti, kde můžete následně za inzerci i zaplatit v hotovosti. Při této službě, je jen potřeba předešlá dohoda na konkrétním termínu návštěvy, kdy se Vám bude některý z našich pracovníků věnovat a bude Vám plně nápomocen při zadávání inzerce.

Pokračovat k zadání objednávky >>

Uveřejněná loga, názvy produktů, názvy technologií jsou registrovanými ochrannými známkami daných společností.