Customer Service Representative with Dutch

Pracovní místo ( Customer Service Representative with Dutch ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you an English and Dutch speaker looking for an exciting new opportunity?

An international company located in Brno is currently seeking candidates with a passion for customer care and a keen eye for detail.

Responsibilities include:

- Responding to customer enquiries by email and ...

Další volná místa

SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK Zkoušky svařování ČSN EN - 287 - 135 a 136 Zaměstnanecké výhody: doprava do práce HLÁSIT SE: Sivický Vladimír, tel.: 721474666, e-mail: sidamont@sidamont.cz, osobně na adrese Saběnice 33 Po - Pá 8:00 - 9:00hod., nebo po telefonické ...
SIDA mont s.r.o. Havraň, Inzerováno před 3 dny

operátor výroby Místo výkonu práce: Úherce (okres Plzeň - sever) nabízíme ubytování Volné místo operátor výroby pro lokalitu Úherce.
Ascari s.r.o. Úherce, Inzerováno před 3 dny

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Západní 1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 9:30-21:30 h. Požadujeme: nutná znalost vietnamské kuchyně, znalost vietnamštiny výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem. Volné místo ...
Thanh Binh Nguyen Aš, Inzerováno před 3 dny