PRODUCTION SUPERVISOR - BRNO

Pracovní místo ( PRODUCTION SUPERVISOR - BRNO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- řízení a organizace práce pracovníků
- operativní denní řízení výrobních procesů v návaznosti na zajištění výrobních plánů množství, sortimentu a čase
- plánování výrobních kapacit a lidských zdrojů z hlediska plnění termínů výrobních příkazů a zakázek
- implementace procesů vedoucích k ...

Další volná místa

REALIZAČNÍ TECHNIK REALIZAČNÍ TECHNIK Popis pozice: Výroba, příprava a instalace reklamních prvků, obsluha strojů a zařízení Požadavky: - manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost - znalost práce na PC - aktivní přístup k práci - časová ...
Freeline.cz s. r. o. Most, Inzerováno včera

Řidič - strojník Místo výkonu práce: Pražská č.p. 1178 Rokycany Požadujeme: ŘP sk. C+ E Nabízíme: platové ohodnocení od 130.- Kč/měs. Kontakt: Přibíková M., tel.: 371 723 968, e-mail: info@berdych.cz Volné místo řidič - strojník pro lokalitu Rokycany.
BERDYCH plus spol. s r.o. Rokycany, Inzerováno včera

Pekař/pekařka Místo výkonu práce: Rokycany, Raisova č.p. 89 Požadujeme: střední odborné vzdělání v oboru pekař, praxe v oboru 3 roky výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 30.000,- Kč/měs., k svačině pečivo zdarma. Kontakt telefonicky nebo osobně na ...
Ladislav Frídel - pekařství Rokycany, Inzerováno včera