MZDOVÁ ÚČETNÍ - možnost práce i na zkrácený úvazek

Pracovní místo ( MZDOVÁ ÚČETNÍ - možnost práce i na zkrácený úvazek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- kompletní zpracování mezd pro cca 180 zaměstnanců a činnosti s tím související
- pravidelný mzdový reporting

Další volná místa

Masér/ka Místo výkonu práce: Hotel Fontána, Ruská 77/20, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 8 hod, začátek směny 08,30 hod. Mzdové ohodnocení: 15.000,- Kč + prémie. Požadujeme: znalost jazyků není ...
NS Hotel s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno včera

Sestra všeobecná specialistka pro sociální službu - pracovní doba 7-19:00 hodin, - DPČ Zaměstnanecké výhody: - práce v příjemném/moderně vybaveném prostředí, - nástupní mzda 13 550,- Kč + 2 000 Kč (příplatky za práci o soboty/neděle/svátky/přesčasy, za práci navíc, motivační odměny!) - po ...
Oblastní Charita Ostrov Ostrov, Inzerováno včera

Zedníci Místo výkonu práce: ČR (Karlovarský kraj, Plzeňský kraj). Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h (možné úpravy dle ročního období). Požadujeme: kvalitní práce a odpovědný přístup ke ...
BOLID M s.r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny