Online-shop manažer s němčinou

  • Brno

Pracovní místo ( Online-shop manažer s němčinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro brněnskou centrálu hledáme manažera online shopu pro ČR a SR. Máte zkušenosti v tomto oboru a ovládáte německý jazyk? Pak hledáme právě vás.

Pozice online shop manažera je podřízena vedoucímu marketingu. Online shop manažer úzce spolupracuje s nákupem, logistikou, prodejem a zákaznickým servisem. Budete mít na starost 2 na sobě nezávislé internetové obchody v České a Slovenské republice. Pro řízení obou internetových obchodů jsou stěžejní tyto oblasti:
- správa internetových obchodů po technické a provozní stránce, aktualizace obsahu a testování nových funkcí, a to jak pro verzi desktop, tak i mobile
- získávání návštěvníků a zajišťování návštěvnosti pro e-shopy z různých online marketingových kanálů, jako jsou affiliate, keyword marketing, e-mailing, sociální média a mobilní marketing
- správa zákaznických dat