SALES CONSULTANT - SENSORS, LASER MAKERS

Pracovní místo ( SALES CONSULTANT - SENSORS, LASER MAKERS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Společnost, pro kterou hledáme, je celosvětově jedním z nejvýznamnějších hráčů na svém trhu. Je zárukou kvality vyspělých technologií, je to tradiční partner zejména pro společnosti zabývající se průmyslovou automatizací. Portfolio jejích výrobků je široké, ale Vás budou zajímat dva - laserové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Obchod, prodej a nákup
Strojírenství

Další volná místa

Dělník/ce textilní výroby u úpravy vláken (obsluhu strojů a zařízení) Práce vhodná pro ženy i pro muže. Místo výkonu práce ve Velké nad Veličkou. Volné místo dělník/ce textilní výroby u úpravy vláken (obsluhu strojů a zařízení) pro lokalitu Velká nad Veličkou.
KORDÁRNA Plus a.s. Velká nad Veličkou, Inzerováno včera

Dělník/ce - obsluha linky Požadavky:vzdělání nerozhoduje, ŘP sk. B výhodou Popis práce: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práce s teleskopickým nakladačem-zaučení a zaškolení ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: po zkušební době navýšení platu Kontakt: nejdříve telefonicky - Koval ...
AREMA, s.r.o. Slavkov u Brna, Inzerováno včera

Úklidoví pracovníci VYHRAZENO PRO OZP Požadavky: praxe v úklidu výhodou Popis práce: pracoviště Průmyslová č.p. 738/8f, Vyškov, práce na ranní směnu v pracovní dny, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok Kontakt: Jaroslav Jelínek, tel: 734 240 502, e-mail: ...
BRYVECASTA s.r.o. Vyškov, Inzerováno včera