Grafton Recruitment s.r.o. SALES CONSULTANT - SENSORS, LASER MAKERS

SALES CONSULTANT - SENSORS, LASER MAKERS

Referenční číslo: 16-13-267448/NP

Pracovní náplň
Společnost, pro kterou hledáme, je celosvětově jedním z nejvýznamnějších hráčů na svém trhu. Je zárukou kvality vyspělých technologií, je to tradiční partner zejména pro společnosti zabývající se průmyslovou automatizací.
Portfolio jejích výrobků je široké, ale Vás budou zajímat dva - laserové popisovače a senzory.
Zájem zákazníků je velký, a proto společnost rozšřuje svůj obchodní tým. Vaší náplní práce bude:
* technické poradenství a péče o stávající zákazníky
* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* vyjednávání podmínek spolupráce a uzavírání smluv
* dohled nad celou realizací zakázky
* komunikace s mateřskou společností

Svěřený region: ČR a SR

Požadavky
* vzdělání, díky kterému máte alespoň základní představu o fungování laserových popisovačů a senzorů (elektrotechnika, automatizace, VŠ preferovaná)
* zájem o problematiku zmíněných dvou produktů, určitě chuť se učit
* obchodní potenciál
* komunikativní znalost anglického jazyka (nemusíte mluvit bez chyb, ale střední pokročilost je potřeba)
* ochota cestovat
* velkou výhodou je samozřejmě předchozí pracovní zkušenost obchodní, nebo taková, díky které máte lepší technickou znalost daných technologií

Informace
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SALES CONSULTANT - SENSORS, LASER MAKERS

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Plat dohodou
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Obchod, prodej a nákup, Strojírenství
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Boháčová Petra
E-mail: Boháčová Petra
Telefon: (+420) 542 424 511

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.