Elektromontér - úspěšná malá česká firma

Pracovní místo ( Elektromontér - úspěšná malá česká firma ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- montáž kompletní elektroinstalace výrobní linky dle projektové dokumentace (elektroschémat)- montáž a zprovoznění dodávaných i vyráběných zařízení- spolupráce v týmu na zprovoznění, testování a seřízení celé výrobní linky- příprava strojů pro balení a následnou instalaci u ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

ELEKTROMONTÉR, ELEKTROMECHANIK, PRACOVNÍK ÚDRŽBY ELEKTRIKÁŘ - vhodné i pro absolventy - praxe není nutná - ŘP sk. B - výhodou - flexibilita, zodpovědnost, kolektivní spolupráce s kolegy - pracovní nasazení - spolehlivost - možné i na brigádu Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na důchodové pojištění, ...
SCHEL s.r.o. Most, Inzerováno před 5 dny

Elektrikář - elektromontér Požadujeme: vyučení v oboru, praxe výhodou, ŘP skupiny B podmínkou, dobrý zdravotní stav - břemena nad 30 kg V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Volné místo elektrikář - elektromontér pro lokalitu Teplice.
TELKONT s.r.o. Teplice, Inzerováno před 7 dny

provozní montér (elektromontér) místo ývkonu práce: Pražská 2323 Žatec zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení smlouvy. POžadujeme platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb., minimálně §5, vzdělání elektrotechnického zaměření, řidičský průkaz sk. B stabilní zaměstnání se ...
MARTIA a.s. Žatec, Inzerováno déle jak týden