Elektromontér - úspěšná malá česká firma

Pracovní místo ( Elektromontér - úspěšná malá česká firma ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- montáž kompletní elektroinstalace výrobní linky dle projektové dokumentace (elektroschémat)- montáž a zprovoznění dodávaných i vyráběných zařízení- spolupráce v týmu na zprovoznění, testování a seřízení celé výrobní linky- příprava strojů pro balení a následnou instalaci u ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

elektromontér místo výkonu práce: v rámci zakázek po celé ČR ŘP sk. B, vhodné i pro absolventy konakt: 775234862, srkalk@seznam.cz Volné místo elektromontér pro lokalitu Podbořany.
Kamil Srkal Podbořany, Inzerováno před 2 dny

provozní montér (elektromontér) místo ývkonu práce: Pražská 2323 Žatec zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení smlouvy. POžadujeme platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb., minimálně §5, vzdělání elektrotechnického zaměření, řidičský průkaz sk. B stabilní zaměstnání se ...
MARTIA a.s. Žatec, Inzerováno před 2 dny

Elektromontér - elektrikář Požadujeme: spolehlivost, serióznost, trestní bezúhonnost - podmínkou, platná vyhl. č. 50 - min. par. 6, ŘP sk. B, odbor. způsobilost nad 1000 V popř. ŘP sk.C Volné místo elektromontér - elektrikář pro lokalitu Kladno.
ELMA KLADNO, s.r.o. Kladno, Inzerováno před 4 dny