Account delivery manager

Pracovní místo ( Account delivery manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro moderní logistickou firmu hledám uchazeče na pozici Account delivary manager. Na starost budete mít:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

samostatný pracovník/ce úklidu - OZP - pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. pracoviště Kroměříž - pracovník/ce úklidu administrativních a výrobních prostor včetně zázemí - Požadujeme: vzdělání není rozhodující, ...
CORA PLUS s.r.o. Kroměříž, Inzerováno před 2 dny

odborný pracovník/ce úklidu - OZP - pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. pracoviště Kroměříž - pravidlený úklid administrativních prostor včetně zázemí - ZŠ vzdělání, pracovní úvazek zkrácený: 14 hod./ týdně, ...

Projektant SW pro skladové hospodářství Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Pracujeme na zajímavých projektech pro významné nemocnice v oblasti facility management. Nabízíme pracovní pozici, na které využijete analytické myšlení, zkušenosti v oblasti informačních systémů ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno před 2 dny