Account delivery manager

Pracovní místo ( Account delivery manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro moderní logistickou firmu hledám uchazeče na pozici Account delivary manager. Na starost budete mít:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

IT BUSINESS ANALYTIK, FINANCE Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici IT BUSINESS ANALYTIK, FINANCE. Náplň práce: - IT projektový management - koordinace a poskytování podpory procesů - ERP systém - finance - IT business projekty, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Recruiter Are you an experienced recruiter looking to join a forward-thinking company in the heart of Europe? An international company in the field of travel is looking for an enthusiastic, candidate-oriented recruiter to join their team. As a ...

Community Manager / Technický support Náplň práce: komunikace se zákazníky (včetně anglicky mluvících), telefonická a emailová technická podpora, správa, aktualizace a administrativa firemních webů a e-shopu, vyřizování a zadávání objednávek do interního systému, komunikace se ...
MGM COMPRO s.r.o. Zlín, Inzerováno před 4 dny