CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE WITH ENGLISH (Brno CZ, up to 1400 EUR)

Pracovní místo ( CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE WITH ENGLISH (Brno CZ, up to 1400 EUR) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Provide technical support for clients – voice and chat support (in English only)- Educating customers- Providing detailed information regarding products and services in professional manner- Meet desired KPIs given for the role- No sales activities required or included

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA Požadujeme řidičský průkaz sk. B aktivní řidič, komunikativní, přátelská, čistý výpis rejstříku trestů Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Moravské Budějovice.
CONSO MED s.r.o. Moravské Budějovice, Inzerováno včera

ELEKTRIKÁŘ SILNOPROUD I SLABOPROUD Místo výkonu práce Česká republika, Německo. Minimální znalost německého jazyka (podmínkou, alespoň jeden v partii). Alespoň kurz elektrikáře - pokud nemáte vzdělání, ale rozumíte tomu. Zručnost, ochota cestovat - ŘP. Náplň práce elektroinstalace ...
Tomáš Škvařil Moravské Budějovice, Inzerováno včera

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - Žďár n.S. *Vzdělání v oblasti elektro, vyhláška č.50/78 Sb., ŘP: B, zručnost, samostatnost, flexibilita, učenlivost NABÍZÍME: práce na HPP + odměny dle výkonu, profesní růst a školení v oboru, zázemí prosperující firmy. upřednostňujeme emailový ...
elmont-invest s.r.o. Žďár nad Sázavou, Inzerováno včera