C# Developer

Pracovní místo ( C# Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Návrh a vývoj informačních systému na platforma .NET a na MS SQL Server.- Implementace podnikových IS, SharePoint, IS pro řešení vnitrofiremních agend- Design a vývoj webových aplikací (užití ASP.NET, MVC)- Tvorba projektové dokumentace atd.- Práce v SCRUM týmech, využití ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

OBSLUHA LASERU OBSLUHA LASERU Znalost TRUTOPS výhodou. Požadujeme znalost výkresové strojírenské dokumentace, talentované uchazeče zaškolíme. Kontakt: Jiří Hošek, mob.: 602 750 426, e-mail: limid@seznam.cz Volné místo obsluha laseru pro lokalitu Mohelno.
LIMID Mohelno, s.r.o. Mohelno, Inzerováno včera

SVÁŘEČ MIG/MAG, TIG SVÁŘEČ MIG/MAG, TIG výhodou mzda od 20.000 - 30.000,-- Kč Požadujeme znalost výkresové strojírenské dokumentace, talentované uchazeče zaškolíme. Kontakt: Jiří Hošek, mob.: 602 750 426, e-mail: limid@seznam.cz Volné místo svářeč mig/mag, tig pro ...

ÚČETNÍ Znalost podvojného účetnictví. Cizí jazyk výhodou. Kontakt: Jiří Hošek, mob.: 602 750 426, e-mail: limid@seznam.cz Volné místo účetní pro lokalitu Mohelno.