SharePoint Developer

Pracovní místo ( SharePoint Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Návrh a vývoj informačních systému na platforma .NET a na MS SQL Server- Design a implementace SharePoint ( IS pro řešení vnitrofiremních agend)- Design a vývoj webových aplikací (užití ASP.NET, MVC)- Tvorba projektové dokumentace atd.- Práce v SCRUM týmech, využití agilních ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Ocelář - armaturář práce při kompletaci armatur a výrobků z kovu, práce pro stavebnictví, zkušenosti z práce v nepřetržitém provozu výhodou 12hod. směny, praxe vítána, inf.p. Kesslerová tel. 515 282 834 . Volné místo ocelář - armaturář pro lokalitu Znojmo.
Nevoga s.r.o. Znojmo, Inzerováno včera

lékař/ka s odbornou způsobilostí v oboru urologie Pracoviště: Strážovská 1247/22, 697 01 Kyjov. Lékař/ka s odbornou způsobilsotí v oboru urologie, specializovaná způsobilost v oboru výhodou. Kontakt na mail: vandikova.pavla@nemkyj.cz Volné místo lékař/ka s odbornou způsobilostí v oboru urologie pro ...
Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace Kyjov, Inzerováno včera

Číšník, servírka Náplň práce: o Zajištění efektivního chodu restaurace o obsluha hostů o detailní znalost nabízených služeb a menu v restauraci o spolupráce s kuchyňským personálem Požadavky: o SOU/SŠ v oboru gastronomie o výborné komunikační dovednosti o příjemné ...
ARVORE TONA s.r.o. Vír, Inzerováno včera