SharePoint Developer

Pracovní místo ( SharePoint Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Návrh a vývoj informačních systému na platforma .NET a na MS SQL Server- Design a implementace SharePoint ( IS pro řešení vnitrofiremních agend)- Design a vývoj webových aplikací (užití ASP.NET, MVC)- Tvorba projektové dokumentace atd.- Práce v SCRUM týmech, využití agilních ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Řidiči autobusu Požadavky: vzdělání vyučeí, praxe v řízení autobusu výhodou, ŘP sk. D, profesní průkaz. Popis práce: pracoviště Bučovice a Slavkov u Brna, nástup dle domluvy, PP na dobu neurčitou Kontakt: Teuchner Otmar, tel.: 517 317 321, 739 647 101 Volné místo ...
VYDOS BUS a.s. Vyškov, Inzerováno včera

Truhlář Požadavky: vzdělání vyučení v oboru, praxe Popis práce: PP na dobu určitou s možností prodloužení Kontakt: Mgr. Jiří Šilhánek, tel: 602 541 980, e-mail: sollus@sollus.cz Volné místo truhlář pro lokalitu Tučapy.
SOLLUS NÁBYTEK, s.r.o. Tučapy, Inzerováno včera

Úklidoví pracovníci VYHRAZENO PRO OZP Požadavky: praxe v úklidu výhodou Popis práce: pracoviště Průmyslová č.p. 738/8f, Vyškov, práce na ranní směnu v pracovní dny, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok Kontakt: Jaroslav Jelínek, tel: 734 240 502, e-mail: ...
BRYVECASTA s.r.o. Vyškov, Inzerováno včera