Grafton Recruitment s.r.o. C# Developer

C# Developer

Pracovní náplň
- Návrh a vývoj informačních systému na platforma .NET a na MS SQL Server.
- Implementace podnikových IS, SharePoint, IS pro řešení vnitrofiremních agend
- Design a vývoj webových aplikací (užití ASP.NET, MVC)
- Tvorba projektové dokumentace atd.
- Práce v SCRUM týmech, využití agilních metodik vývoje

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: C# Developer

Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT internet, multimédia
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Drahozalová Lenka
E-mail: Drahozalová Lenka
Telefon: (+420) 720 748 836

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Kategorie, které by Vás mohly zajímat:

Podobné inzeráty:

Číšník/servírka Požadavky: vzdělání vyučení, praxe výhodou Popis práce: vhodné i pro absolventy, zaučíme, pracoviště Hotel Selský dvůr nebo Atrium, Cukrovarská 480/7, Vyškov, nástup dohodou Zaměstnavatel nabízí: práce v zavedeném hotelu, možnost profesního růstu, ...
HSD Reality, s.r.o. Vyškov, Inzerováno včera

GEODET UOZI s oprávněním a,b,c Práce v kanceláři i v terénu, se znalostí práce na PC. Zvládání základních kancelářských programů např. Office, znalost práce s programy CAD např. microstation, autocad, orientace v databázovém prostředí a geodetických nadstavbách. Znalost geodézie ...
GEODING, spol. s r.o. Třebíč, Inzerováno včera

Recepční Požadavky: vzdělání vyučení s maturitou, AJ-slovem i písmem, NJ výhodou Popis práce: pracoviště Hotel Selský dvůr, Cukrovarská 480/7, Vyškov nebo hotel Atrium, vhodné i pro absolventy Zaměstnavatel nabízí: práce v zavedeném hotelu, možnost ...

ŘIDIČ SK. C - místo výkonu práce: celá ČR - pracovní doba - flexibilní - praxe výhodou Volné místo řidič sk. c pro lokalitu Třebíč.
SORESINA Trade s.r.o. Třebíč, Inzerováno včera