KONZULTANT-AUTOMOTIVE (junior/senior) - CELÁ ČR

Pracovní místo ( KONZULTANT-AUTOMOTIVE (junior/senior) - CELÁ ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- plánování a realizace a řízení projektů přímo u zákazníka (často v zahraničí)- zodpovědnost za implementaci definovaného obsahu projektu

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

odborný konzultant informačního systému se zaměřením na obchodní procesy a řízen Pracovní náplň: telefonická a e-mailová konzultace s uživateli modulu řízení zásob informačního systému WinFAS, odborná školení klientů, prezentace systému, analýza a vývoj systému dle požadavků uživatelů a platné legislativy, testování programových ...
Organizační kancelář, s.r.o. Žďár nad Sázavou, Inzerováno před 3 dny

Konzultant/ka prodejny T-Mobile Máte rádi pocit, když se vaši zákazníci usmívají kvůli vám? Když každá soutěž končí vaší výhrou? Tak do toho pojďte s námi. Hledáme totiž někoho, kdo má rád život v pohybu a jeho největší radostí je pocit, že ty zelená čísla ve vašich výsledcích ...
Ing. Jan Jílek Litomyšl, Inzerováno déle jak týden

Klientský/á konzultant/ka pro stávající zákazníky NÁPLŇ PRÁCE: peče o stávající zákazníky POŽADAVKY: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, komunikativnost, znalost práce na PC NABÍZÍME: mzdu složenou s fixní části + provizí, odborné vzdělávání, benefity finančního i nefinančního charakteru KONTAKT: ...
NN Finance, s.r.o Svitavy, Inzerováno déle jak týden