PROJEKTANT ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • Blansko

Pracovní místo ( PROJEKTANT ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky a za sebou i praxi na pozici projektanta? Rád byste uplatil dál svoje zkušenosti a naučil se i něco nového, např. z oblasti zabezpečovacích zařízení nebo projekce inteligentních domů? Pak hledáme právě Vás.

Vaší náplní práce bude:
* návrh projektových dokumentací všech stupňů
* výběr vhodné technologie a techniky v závislosti na požadované kvalitě/ceně, kontrola parametrů, ověření kompatibility
* příprava nabídkového rozpočtu, podkladů k nabídce (certifikáty, prospekty atd.), návrh alternativ
* komunikace se zadavatelem zakázky, manažery, úřady, získávání podkladů k práci
* příprava zakázky na realizaci, specifikace materiálu na objednání, komunikace s šéfmontérem a ostatními členy týmu
* spolupráce s dalšími profesemi (z oblasti vzduchotechnika, voda, topení, atd.)
* výpočty napájecích soustav, úbytků napětí, dimenzování vodičů, svorková zapojení, návrh kabelových tras a uchycení