Accounts Payable Accountant ENG + GER (Brno CZ, up to 1200 EUR)

Pracovní místo ( Accounts Payable Accountant ENG + GER (Brno CZ, up to 1200 EUR) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Returned invoices - processing, cancelations, tracking of open items- Follow up on more complex accounting entries- Process improvements

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

OPERÁTOR VÝROBY OPERÁTOR VÝROBY - obsluha poloautomatizované linky - zkušenost s prací ve výrobě, manuální zručnost Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dovolenou, dopravu, plné využití prac.doby, stravenky, 13. mzda HLÁSIT SE: Renata Chudáčková tel.:720 978 148, ...
RAI MOST s.r.o. Havraň, Inzerováno dnes

svářeč CO 2 zakázková zámečnická práce, výroba větších svařenců, orientace ve výkresové dokumentaci, praxe jako zámečník/svářeč výhodou, samostatnost, výhodou svářečský, jeřábnický nebo vazačský průkaz, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu do ...
Dolejš OK s.r.o. Zbůch, Inzerováno dnes

ošetřovatel/pečovatel ošetřovatelský kurz v soc. službách,praxe vítána kontakt: 603574078 -Jedlička Volné místo ošetřovatel/pečovatel pro lokalitu Zbůch.
DS Zbůch s.r.o. Zbůch, Inzerováno dnes