CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE WITH ENGLISH (Brno CZ, up to 1400 EUR)

Pracovní místo ( CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE WITH ENGLISH (Brno CZ, up to 1400 EUR) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Provide technical support for clients – voice and chat support (in English only)
- Educating customers
- Providing detailed information regarding products and services in professional manner
- Meet desired KPIs given for the role
- No sales activities required or included

Další volná místa

Specialista zákaznické kvality Budete zodpovědní za zákaznickou kvalitu, tzn. každodenní komunikace se zákazníky v anglickém jazyce. - Pokud nastane chyba, je třeba přijít na to, kde vznikla a ihned ji efektivně vyřešit. - Následovně je třeba vše zavést do dokumentace, vytvořit ...
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Řidič/ka vysokozdvižných vozíků Místo výkonu práce: Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - osobní pohovory a školení se provádí v Plzeňské pobočce na adrese: FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň a nebo možnost využítí registrace přes webové stránky: www.futuraam.cz ...
FUTURA AM s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

Strojní zámečník Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1 Požadavky: základní vzdělání, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost, znalost tech. dokumentace, fyzická zdatnost, pečlivost, spolehlivost Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč do 24.000,- Kč Kontakt: ...
WEILER Holoubkov s.r.o. Holoubkov, Inzerováno včera