PROJECT MANAGER

Pracovní místo ( PROJECT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- projektový management - tvorba projektového plánu, dohled nad dodržením termínů, rozpočtu a cílů projektu, reporting- zodpovědnost za kompletní vedení projektu od jeho zadání klientem až po spuštění sériové výroby- vedení a koordinace projektového týmu- komunikace se ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Výrobní technik - operátor Místo výkonu páce: Krušovice Náplň práce: obsluha strojů, provádění údržby a oprav strojů, evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce, samostatná práce na přidělených projektech v oblasti packagingu, dohled nad strojním zařízením, ...
Heineken Česká republika, a.s. Krušovice, Inzerováno včera

Engineering manager/ Vedoucí projektů elektro s AJ Jste zodpovědný člověk, co se vyzná v elektro, umí projektovat a hovoří plynule anglicky? Pojďte zkusit své štěstí k nám, jako Engineering manažer/ Vedoucí projektů elektro s AJ! Budete mít na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Chomutov, Plný úvazek, Inzerováno včera

Programátor řídicích systémů PLC/SCADA Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro programátory řídících systémů PLC/SCADA! Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Louny, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny