BACK OFFICE se ZNALOSTÍ NĚMČINY a ITALŠTINY

Pracovní místo ( BACK OFFICE se ZNALOSTÍ NĚMČINY a ITALŠTINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vynikáte v německém a italském jazyce? Máte zkušenosti z administrativních/ referentských pozic? Chcete tyto znalosti a zkušenosti uplatnit ve svém zaměstnání a být tak oporou celému obchodnímu oddělení? Jste komunikativní a nebojíte se nových výzev? Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

zajišťování obchodní agendy společnosti v rámci tuzemského a zahraničního trhu
komunikace s obchodními partnery společnosti
přijímání a zajištění poptávek
administrativní podpora obchodních zástupců společnosti
tvorba a zpracování obchodních nabídek, podkladů pro přípravu obchodních smluv
zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence
administrativní činnost, zpracování, účetnictví, fakturace
vyřizování reklamací, kontrola plateb, evidence dlužníků