SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci!

Máte zkušenosti v oblasti montáží či servisu bezpečnostních technologií a hledáte v současné době změnu? Potom máme pracovní nabídku přímo pro Vás na pozici SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů.

Jaká je náplň práce?
* opravy a servis bezpečnostních systémů
* pravidelná údržba a řešení poruch instalovaných systémů v komerčních objektech
* držení servisních pohotovostí
* komunikace s klienty ve svěřeném regionu (Čechy)
* spolupráce s montážními techniky a dalšími členy týmu

Lokalita: Praha