ASISTENT/KA ÚČETNÍ, 26-32 000 Kč/m

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ÚČETNÍ, 26-32 000 Kč/m ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem získat komplexní zkušenost v účetnictví?
Domluvíte se anglicky?
Hledáte dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti?

Aktuálně hledáme ASISTENTA/KU ÚČETNÍ pro mezinárodní společnost, působící v oblasti pronájmu a operativního leasingu a budeme se těšit na Váš životopis!

Náplň práce:
* celková podpora účetního oddělení
* zaúčtování faktur
* zpracování pohledávek, cestovních výkazů, pojistných událostí apod.
* práce v systému Navision
* hlášení na úřady, Intrastat
* pomoc s účetními závěrkami
* komunikace s klienty
* zpracování dokumentů, skenování, archivace
* reporting

Mzda: 26 - 32 000 Kč/m (dle zkušeností)

Nástup: v průběhu června

Úvazek: pracovní smlouva 3/4 úvazek na období červen-září, poté perspektiva přestupu na plný úvazek, dlouhodobá spolupráce

Lokalita: Praha 4 - Michle