OPTOMETRISTA, až 38 000 Kč, Praha

Pracovní místo ( OPTOMETRISTA, až 38 000 Kč, Praha ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte VŠ vzdělání v oboru Optometrie a hledáte pracovní příležitost? Nebo již na pozici máte zkušenosti? Dokážete zákazníkům poskytnout odborné rady, změřit refrakční hodnoty a poskytnout prvotřídní servis? Pak hledáme právě Vás!

Vaší hlavní pracovní náplní bude:
* Měření ostrosti zraku zákazníka nadstandardními přístroji
* Stanovení refrakčních hodnot
* Poradenství v oblasti optiky
* Přímý prodej
* Budování a udržování vztahů se zákazníky
* Realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků

Lokalita: Fashion Arena, Praha Štěrboholy
Nástup: květen
Mzda: 28 - 38 000 Kč podle zkušeností + bonusy
Pracovní doba: směny PO - NE - od 10:00 - 20:00