Recepční s ANGLIČTINOU, 23 - 24 500 Kč/měsíc

Pracovní místo ( Recepční s ANGLIČTINOU, 23 - 24 500 Kč/měsíc ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s administrativou nebo prací na recepci a tato práce Vás baví? Jste si vědomi toho, že recepce je nejen "tváří" společnosti, ale že se za touto pozicí mnohdy skrývá zajímavá a zodpovědná práce? Láká Vás práce v mezinárodní farmaceutické společnosti?

PAK HLEDÁME VÁS!

Náplň práce:
* starost o chod recepce a zasedacích místností
* zajištění kancelářských potřeb a občerstvení
* administrativní podpora kanceláře
* řešení hlášení ohledně Pharmacovigilance (účinky léčiv)
* práce s dokumenty
* komunikace s klienty, dodavateli, úřady
* občasné pochůzky, ad hoc úkoly
* objednávání kurýrů
* skenování dokumentů
* práce v SAP - zadávání faktur

Nástup: ihned

Pracoviště: Praha 5 (hned u metra Stodůlky)

Mzda: 22 000 - 24 000 Kč

Smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností dalšího prodloužení (předpoklad dlouhodobé spolupráce.