OFFICE MANAŽER/KA, 40 000 Kč

Pracovní místo ( OFFICE MANAŽER/KA, 40 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti na recepci a rád/a byste se posunul/a na vyšší pozici? Domluvíte se anglicky a věříte si na samostatnou a zodpovědnou práci? Pokud odpovídáte ano, pošlete nám svůj životopis a odstartujte svou kariéru v mezinárodní společnosti specializující se na oblast IT a nových technologií.

Náplň práce:
* zodpovědnost za veškeré záležitosti týkající se údržby budovy
* komunikace s dodavateli ohledně údržby budovy
* administrativní podpora pro 3 patra
* vyřizování pošty, emailů a telefonních hovorů souvisejících s prací na recepci
* objednávka kancelářských potřeb a dalších potřeb spojených s chodem kanceláří
* správa objednávek v interním systému a zpracovávání faktur

Lokalita: Praha 4 Chodov
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč (dle zkušeností)
Nástup: IHNED
Pracovní doba: 9-17:00, 40 hodin týdně