BRIGÁDA na RECEPCI, Karlín, 125 Kč

Pracovní místo ( BRIGÁDA na RECEPCI, Karlín, 125 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás firmy, které se zaměřují na domácí mazlíčky? Chcete získat zkušenost z firemní recepce? Mluvíte plynně anglicky a chcete v angličtině denně komunikovat se svými kolegy? Pokud odpovídáte ano, zašlete nám svůj životopis na brigádu na recepci.

Náplň práce:
* Zajištění bezproblémového chodu recepce
* Přijímání a odesílání zásilek messengerem
* Uvítání návštěv
* Vyřizování pošty a emailů
* Drobné pochůzky na poštu apod.

Platové ohodnocení: 125 Kč/hod
Termíny brigády: 25.3.2019 - 7.4.2019
Pracovní doba: 8:30 - 17:00h (1/2h pauza na oběd 12:30 - 13:00h)
Lokalita: Praha 8 Karlín