ZKUŠENÝ SKLADNÍK, až 29 000 Kč, Jažlovice

Pracovní místo ( ZKUŠENÝ SKLADNÍK, až 29 000 Kč, Jažlovice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte si práci ve skladu a máte zkušenost s vedením týmu lidí? Jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce na směny?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Jako zkušený skladník budete mít na starost:

* Chystání, balení a nakládku zboží
* Práci se skenerem
* Řešení objednávek v systému SAP
* Plánování a rozvržení práce
* Komunikace s ostatními odděleními
* Vyplňování dokumentů
* Dohled nad týmem skladových operátorů (až 10 lidí)
* Zástup Shift/Team Leadera ve skladu

Nástup: ihned
Mzda: 23 000 - 24 000 Kč + až 5 000 Kč bonusy
Pracovní doba: 2 směny - 06:00 - 14:15, 13:45 – 22:00
Lokalita: Jažlovice
Svozy: 4x denně Říčany a Opatov