ADMINISTRATIVA v ZÁKAZNICKÉM CENTRU, 25 000 Kč

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVA v ZÁKAZNICKÉM CENTRU, 25 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete pracovat v administrativě a zároveň být v kontaktu s lidmi? Nechcete se utápět ve stále stejných pracovních úkolech? Pokud říkáte, ano, zašlete nám pošlete životopis a odstartujte svou kariéru!

Náplň pracovní činnosti:
* vyřizování emailové komunikace s klienty ohledně pojistných událostí
* řešení pojistných událostí s likvidátory společnosti
* vyřizování příchozích telefonických požadavků klientů
* drobné administrativní práce (evidence pošty, zpracování firemní příchozí pošty)

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.
Pozice vhodná pro důchodce.

Nástup: IHNED
Plat: 23 - 25 000 Kč (dle zkušeností)
Lokalita: Praha 5