FINANČNÍ ANALYTIK, až 50 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( FINANČNÍ ANALYTIK, až 50 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici 'FINANČNÍ ANALYTIK' pro farmaceutickou společnost.
Pokud hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, máte organizační a zároveň analytické dovednosti, pak bychom pro Vás měli zajímavou příležitost!

Hlavní odpovědnosti
* správa a řízení projektů v oblasti financí - jejich analýza
* zlepšování zavedených aktivit a jejich průběžná kontrola
* udržování dobrých vztahů s klienty, sponzory projektu i samotným týmem
* správa dokumentace

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs. dle zkušeností + benefity
Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice