MANAŽER ODDĚLENÍ PRODEJNY - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ

Pracovní místo ( MANAŽER ODDĚLENÍ PRODEJNY - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s vedením prodejního týmu?
Hledáte si práci v centru Prahy a móda je Vám blízká?
Hovoříte anglicky či německy?
Tak nám pošlete svůj životopis!

Na pozici MANAŽERA ODDĚLENÍ PRODEJNY budete mít na starosti:
* Odpovědnost za prodejní patro v obchodním domě
* Realizaci prodejních cílů
* Poradenství zákazníkům
* Visual merchendising
* Výběr, vedení, hodnocení a motivaci zaměstnanců (cca 12 lidí)
* Reporty, statistiky prodeje, práce v interních PC systémech
* Komunikace s centrálou a vedením společnosti v němčině nebo angličtině

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1 - centrum
Základní mzda: 30 000 Kč/měs. + bonusy z prodeje až 20 %