REPORTING SPECIALIST | až 50 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( REPORTING SPECIALIST | až 50 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Právě pro našeho klienta obsazujeme pozici 'CONSOLIDATION & REPORTING SPECIALIST'. Pokud se domluvíte anglicky a rád/a byste připravoval/a účetní závěrky pro akcionáře a finanční partnery, určitě se nám ozvěte - uvítáme jak zkušené zájemce, tak i nováčky v oboru!

Co takový specialista dělá?
- připravuje měsíční konsolidované účetní závěrky (účtovou hodnotu, rozvahu, přehled o cash flow...)
- spolupracuje s finančními týmy i dodavateli po celém světě
- podílí se na nasazení a doladění SAP-CO v rámci společnosti
- kontroluje konsolidační reporty s právnickými osobami
- koordinuje procesy s finančními řediteli

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice
Smlouva na dobu určitou - 6 měsíců s možností prodloužení. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.