BRIGÁDA RECEPČNÍ s AJ, vhodné pro matky na mateřské dovolené

Pracovní místo ( BRIGÁDA RECEPČNÍ s AJ, vhodné pro matky na mateřské dovolené ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte již zkušenost z administrativní pozice a aktuálně hledáte přívýdělek při mateřské dovolené?
Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na zkrácený úvazek s flexibilní pracovní dobou?
Máte rádi kontakt s lidmi a komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém?

Aktuálně hledáme kandidáty na pozici FIREMNÍ RECEPČNÍ pro mezinárodní společnost, zabývající se distribucí cukrovinek, a budeme se tedy těšit na Váš životopis!

Náplň práce:
- administrativní podpora oddělení společnosti (zpracování pošty, dokumentů, zajištění meeting roomů...)
- uvítání návštěv a zajištění chodu recepce
- objednávky kancelářských potřeb, občerstvení
- zajištění kurýrů, taxi, rezervací
- drobné pochůzky (pošta)
- reporting

Pracovní doba: flexibilní v čase 7:00 - 19:00, nutné docházet 20h/týdně.
Plat: 130 - 200 Kč/h (dle zkušeností)

Nástup: ihned
Dlouhodobá spolupráce, DPČ.

Lokalita: Praha 5, v blízkosti metra Anděl