ASSISTANT STORE MANAGER - až 35 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( ASSISTANT STORE MANAGER - až 35 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chcete se stát součástí celosvětově známé trendy značky? Domluvíte se anglicky a prodej Vám není cizí? Pak nám zašlete svůj životopis na pozici ASSISTANT STORE MANAGER a splňte si svůj sen!

Náplň práce:
* vedení týmu prodavačů
* přímá obsluha zákazníků a zákaznický servis
* plánování směn

Další volná místa

RESTAURANT MANAGER RESTAURANT MANAGER Kontakt: pí Ing. Milada Muchnová, tel: 353 348 560, 731 429 019, e-mail: personalni@bristolgroup.cz Životopisy zasílejte na uvedený e-mail. - SŠ vzdělání v oboru gastronomie - praxe ve stravovacím provozu - velmi dobrá znalost RJ, ...
BRISTOL a.s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Exportní manager Požadujeme: výborná znalost RJ - rodilý mluvčí, praxi na vedoucích pozicích. Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Kontakt: e-mailem lenka.kutkova@pivobakalar.cz Volné místo exportní manager pro lokalitu Rakovník.
Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. Rakovník, Inzerováno před 2 dny

Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí místo výkonu práce: Průmyslová 1060, Bítozeves - Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems nástup ihned náplň práce: vedení chodu výrobní firmy, jednání na nejvyšší úrovni. Specifikace: AJ a NJ - rodilý mluvčí, praxe na pozici Plant Managera v ...
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Bitozeves, Inzerováno před 5 dny