Grafton Recruitment s.r.o. Příležitost pro ABSOLVENTY SŠ ve FARMACII! #PojdToZkusit

Příležitost pro ABSOLVENTY SŠ ve FARMACII! #PojdToZkusit

Pracovní náplň
Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě hledáme ODBORNÉ OPERÁTORY VÝROBY do společnosti, která léky vyvíjí, produkuje i prodává. Pracovat budete ve SPECIALIZOVANÉM TÝMU a podílet se tak přímo na výrobě kapslí a tablet! Zašlete nám životopis a přijďte se podívat, jak taková výroba léků vypadá :)

Na starosti budete mít:
* obsluhu výrobních zařízení a strojů
* vedení odborné dokumentace
* úklid a sanitaci pracovního prostředí

A kolik si reálně vyděláte? U nás, kromě nástupní mzdy 22 100 Kč/měs., NAVÍC dostanete:
* Bonusy za směnný provoz 2 400 Kč/měs.
* Pravidelný měsíční bonus 2 210 Kč/měs.
* Po zaučení navýšení na 23 100 Kč/měs. + bonus 2 310 Kč/měs.

Nově také nabízíme RELOKAČNÍ BALÍČEK / PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ a to v celkové výši 36 000 Kč! DÁLE: teplé obědy za 30 Kč; 10 000 Kč na kartě benefitů (ke koupi lítačky, kulturních zážitků, ale i dalších benefitů); 1 týden dovolené navíc; sick days

3. směnný provoz – práce od pondělí do pátku (víkendy volné). 8mi hodinová pracovní doba na ranní / odpolední / noční směně – střídá se po týdnu.

Lokalita: Praha 10 (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky
* vzdělání v oblasti farmacie, chemie či potravinářství
* zájem o dlouhodobou spolupráci
* ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme
* PŘÍPLATKY za směnný provoz v průměru 2 400 Kč/měs.
* 6 000 Kč/měs. příspěvek na bydlení v případě stěhování za prací (vypláceno po dobu 6ti měsíců)
* jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
* OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
* nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok ihned po zkušební době
* VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy ihned od nástupu
* NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Příležitost pro ABSOLVENTY SŠ ve FARMACII! #PojdToZkusit

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 22100 - 28000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.