Grafton Recruitment s.r.o. ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs.

ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl.

Vaším úkolem bude:
* montáž hydrauliky a hydraulického vedení
* zámečnické práce

Lokalita: Slaný
Třísměnný provoz
Plat: 25-28 000 Kč/měs.

Požadavky
* zkušenost s montáží hydrauliky nebo hydraulického vedení
* čtení výkresové dokumentace
* manuální zručnost
* spolehlivost
* flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny

Nabízíme
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* vánoční odměna a příspěvek na dovolenou
* závodní stravování
* balíček benefitů

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 25000 - 28000 CZK
Lokalita: Středočeský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.