Grafton Recruitment s.r.o. SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ v ŽEBRÁKU, 30 000 Kč/měs.

SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ v ŽEBRÁKU, 30 000 Kč/měs.

Pracovní náplň
Jste manuálně zručný, nevadí Vám práce ve třísměnném provozu a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Zašlete nám svůj životopis a staňtě se součástí společnosti působící v automobilovém průmyslu!

Vaší náplní práce bude zajišťování bezproblémového chodu výrobního zařízení, snižování výskytu poruch a další úkony s tím spojené.

Třísměnný provoz
Nástup: IHNED
Lokalita: Žebrák
Mzda: 30 000 Kč/měs.

Požadavky
- SOU/SŠ - nástrojař, seřizovač, zámečník
- Zkušenost s údržbou nástrojů, přípravků, strojů
- Manuální zručnost

Nabízíme
- Příspěvek na dojíždění (až 72000,- / rok)
- Příspěvky na stravování
- Příspěvek na jazykové vzdělávání ve výši až 14400,- / rok
- Příspěvek na důchodové pojištění
- 6 týdnů dovolené
- Smlouvu na dobu neurčitou

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ v ŽEBRÁKU, 30 000 Kč/měs.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 0 - 30000 CZK
Lokalita: Středočeský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.