Grafton Recruitment s.r.o. FRÉZAŘ, až 27 000 Kč/měs., Kladno

FRÉZAŘ, až 27 000 Kč/měs., Kladno

Pracovní náplň
Máte zkušenost s prací na fréze? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Hledáme totiž zkušeného pracovníka na pozici FRÉZAŘ.

Vaší náplní práce bude:
* seřizování a obsluha fréz
* práce s informačním systémem - vyhledávání pracoviště, aktuálních zakázek, zahájení a ukončení operace
* čtení technické dokumentace
* organizace práce - vedení výrobních dokumentací
* příprava stroje i komponent pro výrobu

Dvousměnný provoz
Mzda: 22 000 - 27 000,- Kč - dle zkušeností
Lokalita: Kladno
Nástup: Ihned

Požadavky
* praxe na strojích nebo ve výrobní společnosti - výhodou
* praxe s programováním - výhodou
* manuální zručnost
* spolehlivost, samostatnost

Nabízíme
* 5 týdnů dovolené
* stravenky

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FRÉZAŘ, až 27 000 Kč/měs., Kladno

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 22000 - 27000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.