FRÉZAŘ, až 27 000 Kč/měs., Kladno

Pracovní místo ( FRÉZAŘ, až 27 000 Kč/měs., Kladno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost s prací na fréze? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Hledáme totiž zkušeného pracovníka na pozici FRÉZAŘ.

Vaší náplní práce bude:
* seřizování a obsluha fréz
* práce s informačním systémem - vyhledávání pracoviště, aktuálních zakázek, zahájení a ukončení ...

Další volná místa

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs. Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze? Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ. Jako CNC Obráběč kovů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Obsluha obráběcích strojů Hledáme obsluhu obráběcích strojů - soustruh nebo fréza. Vhodné i pro absolventy. Vaším úkolem bude: - výroba podle výkresové dokumentace - kontrola kvality provedené práce - přestavování a seřízení stroje - tvorba programů pro CNC stroje – ...

Obráběč - frézař CNC stroje Místo výkonu práce: Kolešovice 323 Požadujeme: vyučení v oboru obráběč nebo Střední průmyslovou školu. Praxe výhodou. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313582522 nebo osobně Volné místo obráběč - frézař cnc stroje pro lokalitu Kolešovice.
Strojírna Kolešovice s.r.o. Kolešovice, Inzerováno před 6 dny