Automechanik, mzda až 45 000 Kč/měs.– LODĚNICE

Pracovní místo ( Automechanik, mzda až 45 000 Kč/měs.– LODĚNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsou auta Vašim koníčkem? Jste vyučen v oboru? Máte zkušenosti jako automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik? Tak nám zašlete Váš životopis!

Vaší náplní práce bude:

* Oprava vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav
* Diagnostika závad

Pracovní doba: 2 směnný provoz – ranní 6.30 ...

Další volná místa

Automechanici nákladních vozidel Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 18.000,- Kč + 30% prémie. Pracovní doba: ranní směna 07,00 -15,30 hod, odpolední směna 14,00 - 21,00 hod. Náplň práce: provádění středních a generálních oprav užitkových a nákladních automobilů ...
KERN Cheb s. r. o. Cheb, Inzerováno před 2 dny

Automechanik Dostavte se k osobnímu jednání v PO - PA od 13:00 do 15:00 hod. (životopis s sebou) Místo výkonu práce - Vejprty Požadujeme - řidičský průkaz sk. B Volné místo automechanik pro lokalitu Vejprty.
KÁZA servis 53, s.r.o. Vejprty, Inzerováno před 2 dny

Mechanik - opravář vozidel a stavebních strojů Způsob kontaktu uchazeče: - e-mailem: p.fric@marent.cz - osobně: Stará Březovská 531, Sokolov PO-PÁ 10:00-13:00 h. Požadujeme: - požadovaná praxe v oboru 5 let - řidičský průkaz sk. C - středoškolské vzdělání - průmyslová škola strojní nebo ...
Půjčovna MARENT s.r.o. Sokolov, Inzerováno před 6 dny