NOČNÍ SKLADNÍK, Praha 6, od 25 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( NOČNÍ SKLADNÍK, Praha 6, od 25 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte si práci a můžete nastoupit ihned?
Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:
* zajištění vykládek, nakládek a manipulace zboží
* třídění a kompletování zásilek pro koncové uživatele
* manuální práce ve skladu

Mzda: od 25 000 Kč/měs.
Pracovní doba: ...

Další volná místa

Pozor, hledáme skladníky s oprávněním VZV! Chcete pracovat v oblasti skladového hospodářství na pozici PRACOVNÍKA SKLADU - řidiče VZV? Pak hledáme právě Vás! Stačí se jen ozvat:)
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Skladník | Chomutovsko Nebojíte se fyzické práce a máte již nějaké zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem? Hledáme skladníka do dvousměnného provozu. Pojďte se k nám připojit a ukázat nám, co ve Vás je! :-) Náplň práce: * příjem a výdej zboží * pečlivá evidence ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Teamleader - vedoucí týmu ve skladu * vedení skladníků a řidičů vysokozdvižných vozíků * zodpovědnost za plnění pracovních úkolů v požadované kvalitě * dohled na docházku, dodržování BOZP apod. * pracovní doba ve třísměnném provozu, od pondělí do pátku