NOČNÍ SKLADNÍK, Praha 6, od 25 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( NOČNÍ SKLADNÍK, Praha 6, od 25 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte si práci a můžete nastoupit ihned?
Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:
* zajištění vykládek, nakládek a manipulace zboží
* třídění a kompletování zásilek pro koncové uživatele
* manuální práce ve skladu

Mzda: od 25 000 Kč/měs.
Pracovní doba: ...

Další volná místa

Skladníkem i bez VZV, aneb když se chce, všechno jde :-) Pokud sníte o pozici skladníka v zázemí výrobní společnosti, ale nejste majitelem VZV průkazu, nezoufejte! Dáváme šanci i absolventům bez praxe a oprávnění VZV, navíc se můžete těšit na naše netradiční benefity. To si zamilujete! :-)
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Skladník | Chomutovsko Nebojíte se fyzické práce a máte již nějaké zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem? Hledáme pro našeho klienta skladníka do dvousměnného provozu. Pojďte se k nám připojit a ukázat nám co ve Vás je. Náplň práce: * příjem a výdej zboží * ...

Skladník Pracovník ve skladu. Manipulace se zbožím a jeho zatřídění. Kontrola správnosti etiket. Lepení CZ etiket. Míchání barev. Odesílání a příjem zboží. Tvorba dodacích listů a faktur.
Stanislav Musil, s.r.o. Cheb, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno včera