PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod.

  • Roztoky

Pracovní místo ( PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní?
Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti.

Na pozici PODPORA FINANČÍHO ODDĚLENÍ budete mít na starosti:

* Přípravu podkladů pro účetní oddělení
* Sběr a přípravu podkladů pro cestovní výkazy a firemní karty
* Kontrolu faktur a specifikace nákladových středisek
* Přípravu individuálních podkladů

Mzda: 200 Kč/hod
Flexibilní docházka: 20 hodin týdně
Lokalita: Praha - Roztoky - dobře dostupné např. z lokality Suchdol
Nástup: ihned