KOORDINÁTOR/KA PROJEKTU, až 230 Kč

  • Praha 4

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/KA PROJEKTU, až 230 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vždycky Vás zajímal project management? Chcete získat zkušenosti s organizací projektu a komunikací se zákazníky? Pošlete nám životopis a podílejte se na projektu migrace dat u největších zákazníků v telekomunikační společnosti.

Náplň práce:
* koordinace aktivit pro 120 klíčových zákazníků
* organizace schůzek na téma migrace zákazníků
* komunikace s dalšími zainteresovanými odděleními
* evidence a kontrola jednotlivých úkolů
* podpora oddělení sales a marketing související s migrací
* tvorba reportů a analýz průběhu projektu migrace
* vyhodnocování aktuálního stavu projektu a identifikace překážek

Nástup: červenec 2018
Pracovní fond: 20 hodin/týdně
Lokalita: Praha 4