OFFICE ASISTENT/KA, mezinárodní společnost - Praha 9

  • Praha 9

Pracovní místo ( OFFICE ASISTENT/KA, mezinárodní společnost - Praha 9 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte krátkou zkušenost s administrativou či přípravou firemních akcí? Hledáte startovací pozici v administrativě s angličtinou? Rádi byste se stali součástí mezinárodní společnost? Ozvěte se nám!

Pro našeho klienta sídlícího na Praze 9 hledáme kandidáta se zájmem o praxi v administrativě.

Pracovní náplní je především:
* příprava odborných textů v angličtině
* podílení se na přípravě firemních akcí
* tvorba reportů a podkladů pro prezentaci (v MS Excel, PowerPoint)
* pokrytí firemní recepce - vyřízení objednávek, catering, korespondence
* administrativní podpora kanceláře
* kontakt s dodavateli

Nástup: červenec 2018, 40 hod/týden
Spolupráce na 6 měsíců s možností další spolupráce, hledáme DLOUHODOBOU spolupráci
Lokalita: Praha