PODPORA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod.

  • Roztoky

Pracovní místo ( PODPORA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem získat zkušenosti v oblasti administrativy či nákupu?
Jste časově flexibilní?
Nabízíme skvělou příležitost získat praxi v nákupním oddělení mezinárodní společnosti.

Na pozici PODPORA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ budete mít na starosti:
* příprava podkladů pro objednávky
* komunikace s žadateli o přípravě nových objednávek
* evidence nových dodavatelů
* udržování evidence objednávek a jejich archivace
* podpora nákupního oddělení

Flexibilní docházka - dle domluvy.
Lokalita: Praha - Roztoky - dobře dostupné např. z lokality Suchdol
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.