HR SPECIALISTA, 40-55 000 Kč/měs.

  • Praha 5

Pracovní místo ( HR SPECIALISTA, 40-55 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

!FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA!

Máte zkušenosti na pozici HR SPECIALISTY a rád/a byste získal/a nové pracovní uplatnění? Zajímala by Vás spolupráce v mezinárodní společnosti a baví Vás komunikovat v angličtině? Zašlete nám životopis a odstartujte svou kariéru!

Náplň práce:
* poskytování HR podpory týmu financí
* zpracování veškeré HR administrativy
* spolupráce s HR Business Partnerem ohledně náboru
* inzerce a domlouvání pohovorů manažerům
* příprava podkladů pro mzdy
* koordinace onboardingu, školení zaměstnanců a offboardingu

Start: ASAP
Mzda: v závislosti na zkušenostech kandidáta
Lokalita: Praha 5 (Anděl)
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
Pracovní doba: 40 hodin týdně