ZENTIVA HLEDÁ NOVÉ DĚLNÍKY–PŘÍSPĚVEK NA STĚHOVÁNÍ ZAJIŠTĚN!

  • Praha 10

Pracovní místo ( ZENTIVA HLEDÁ NOVÉ DĚLNÍKY–PŘÍSPĚVEK NA STĚHOVÁNÍ ZAJIŠTĚN! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s prací ve výrobě a hledáte změnu?
Chcete mít jistotu a stabilní zázemí?
Dokážete se přizpůsobit nepřetržitému provozu?

Pokud jsou Vaše odpovědi na výše zmíněné otázky ANO, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi obratem spojíme!

V případě, že se za prací budete stěhovat, nabízíme Vám PŘÍŠPĚVEK NA PŘESTĚHOVÁNÍ A UBYTOVÁNÍ ve výši 6 000 Kč po dobu 6 měsíců (dohromady tedy 36 000 Kč)!

Co máte jako OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY na starosti?
* obsluha výrobní linky
* zpracování výrobní dokumentace
* doplňování materiálu do balící linky
* práci v třísměnném (osmi hodinové směny od pondělí do pátku) či nepřetržitém provozu (dvanáctihodinové směny od pondělí do neděle)

Co můžete získat?
* nástupní mzda 22 100 Kč/měs. A po zkušební době a zaučení NAVÝŠENÍ na 23 100 Kč/měs.
* pravidelné MĚSÍČNÍ BONUSY ihned OD DATA NÁSTUPU, ve výši až 10% z hrubé mzdy
* 10 Kč/odpracovanou hodinu ZA PRÁCI V ODPOLEDNÍ SMĚNĚ
* 35 Kč/odpracovanou hodinu ZA PRÁCI NA NOČNÍ SMĚNĚ + 10 % průměrného výdělku za práci v noci
* 35 Kč/odpracovanou hodinu ZA PRÁCI V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU + 10 % průměrného výdělku za práci v noci
* TEPLÉ OBĚDY pouze za 30 Kč (výběr z 5 druhů jídel denně)
* 1 TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC (5 týdnů na kalendářní rok)
* práci v BEZPRAŠNÉM PROSTŘEDÍ
* DOPRAVU MHD až před brány společnosti, vždy dle začátku směny (lokalita Praha 10)