RECEPČNÍ S AJ, 25-27 000 Kč/m+benefity

  • Praha 1

Pracovní místo ( RECEPČNÍ S AJ, 25-27 000 Kč/m+benefity ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem o práci recepční v příjemné středně velké mezinárodní společnosti? Rád/a komunikujete s lidmi, mezi Vaše kladné vlastnosti patří zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování a máte zájem pracovat s lidmi?

Na této pozici budete zodpovědní za:
- zajištění plynulého chodu recepce
- uvítání hostů a uvedení do jednacích místností
- evidence a rozdělování pošty, zajištění kurýrních služeb
- přepojování telefonů a vyřizování telefonických vzkazů
- objednávání kancelářských potřeb a občerstvení, doplňování kuchyňky
- vyúčtovávání služebních cest pro zaměstnance firmy (po zaškolení)
- spolupráce s Office Managerem při zajišťování dalších úkolů spojených s chodem celé kanceláře

Pracovní smlouva na 40 hod/týdně na 1 rok, která bude posléze prodloužena (jedná se o dlouhodobou spolupráci)

Pracovní doba: 8:30 - 17:00

Lokalita: Praha 1- Nové Město

Mzda: 25 - 27 000 Kč/měs. (v závislosti na zkušenostech)

Nástup: 15.6.2018