DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, 120 Kč/hod

  • Praha 2

Pracovní místo ( DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, 120 Kč/hod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáš brigádu, kterou si udržíš minimálně po 2-3 semestry? Chceš získat zkušenost v prestižním mezinárodním prostředí? Rád pracuješ s PowerPointem a příprava prezentací není problém?

Pro našeho klienta, mezinárodní konzultantskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta či asistentky konzultantů na částečný úvazek.

Co bude obsahem práce?
* 85 % práce je tvorba a editace prezentací na základě podkladů od konzultantů
* tvorba brožur a letáků
* administrativní práce s elektronickou knihovnou

Flexibilní pracovní doba: 20 hodin/týdně potřeba docházet v časech od 9:00 - 22:00 (1-2x týdně potřeba docházet večer, odvoz zajištěn)

Mzda: 120 Kč/hod.
Lokalita: Praha 2
Spolupráce: dlouhodobě (alespoň 1-2 roky)