SKLADNÍK - JEDNA SMĚNA!, nástupní mzda 22 100 Kč/měs.

  • Praha 10

Pracovní místo ( SKLADNÍK - JEDNA SMĚNA!, nástupní mzda 22 100 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte práci ve skladu, která by Vás mohla bavit?
Máte zkušenosti s příjmem zboží nebo jeho expedicí?
Chcete pracovat pouze NA JEDNU SMĚNU? Nebo chcete DVOUSMĚNNÝ PROVOZ, abyste získal/a zajímavé směnové příplatky?
Pak tu pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku na pozici SKLADNÍK v distribučním skladu!

Jaká je náplň této práce?
* Manuální práce ve skladu
* Vyskladnění, naskladnění zboží
* Práce s VZV
* Drobná skladová administrativa

Jednosměnný, případně dvousměnný provoz - dle domluvy, vždy od pondělí do pátku.

Lokalita: Praha 10 (dobrá dostupnost od metra Depo Hostivař, Skalka, Vysočanská, Černý Most, Opatov)
Nástup: Ihned