RECEPČNÍ SE ZNALOSTÍ ANGLIČTINY, 23 000 Kč

  • Praha 1

Pracovní místo ( RECEPČNÍ SE ZNALOSTÍ ANGLIČTINY, 23 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s prací na recepci nebo s podobnou administrativou a tato práce Vás baví? Naplňuje Vás každodenní kontakt s lidmi? Umíte organizovat, komunikovat s klienty i kolegy? Chcete se učit novým věcem a využívat angličtinu?

Pokud ano, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce:
* péče o chod rušné recepce ve spolupráci s ostatními kolegyněmi
* komunikace s klienty společnosti a dalšími návštěvami
* vyřizování telefonátů a pošty
* práce s interním PC systémem
* každodenní kontakt s klienty společnosti osobně i po telefonu
* příprava meetingů a zajištění občerstvení

Nástup: ihned